Dlaczego Telmor

Kilka powodów, dla których warto z nami współpracować:

  • indywidualne podejście
  • profesjonalne wykonanie
  • 60 lat doświadczeń
  • wsparcie techniczne
  • kompleksowa obsługa

Nasze rozwiązanie to więcej niż tylko oferta dotycząca wykonywania detali mechanicznych. To system kompleksowej obsługi potrzeb Klienta pozwalający zrealizować całe produkty lub projekty w jednym miejscu. Oferta obejmuje możliwość dostawy materiałów i surowców.

Oferujemy Kontrahentom pomoc w zakresie wsparcia technicznego ze strony wysoko wykwalifikowanej kadry złożonej z: konstruktorów i technologów. Jako firma staramy się być blisko naszych Odbiorców i pomagamy wskazywać kierunki rozwoju.

Współpracujemy z Klientami już od wstępnych etapów projektu. Realizujemy zamówienia o różnym stopniu skomplikowania. Tak szeroki zakres świadczonych usług pozwala nam na obsługę nawet najbardziej wymagających firm.

Pomagamy dzięki temu zaoszczędzić naszym Klientom czas i co najważniejsze znacząco zredukować koszty. Do pracy wykorzystujemy najnowsze technologie oraz budujemy naszą działalność na współpracy i przejrzystości.

Nasza firma mieści się w Gdańsku, co stanowi bardzo dobry punkt komunikacyjny zarówno dla odbiorców krajowych jak i zagranicznych.

Skontaktuj się z nami , aby dowiedzieć się więcej, w jakim stopniu możemy stać się pomocni właśnie dla Ciebie.