Usługi

Realizujemy projekty od fazy koncepcji poprzez projektowanie i wykonanie z wykorzystaniem najnowszych dostępnych technologii. Podejmując współpracę z nami możecie Państwo liczyć na profesjonalizm i nasze 60-letnie doświadczenie.

Obróbka mechaniczna metali

Dysponujemy maszynami renomowanych producentów, które pozwalają na szybkie, precyzyjne i wysoce powtarzalne wykonanie często bardzo złożonych detali i produktów. Dzięki nim świadczymy profesjonalne usługi obróbki mechanicznej, zapewniając naszym Klientom najwyższą jakość wykonania oraz krótkie terminy realizacji zleceń.

Przetwórstwo stopu ZnAl - odlewnictwo ciśnieniowe

Oferujemy Państwu produkcję i dostawę odlewów ciśnieniowych ze stopów ZnAl (cynku i aluminium).

Dysponujemy wysokiej klasy maszynami odlewniczymi gorąco komorowymi firmy AGRATI.

Pozwalają one na wytwarzanie detali o maksymalnej masie odlewu 1,3kg wraz z układem wlewowym.

Wymiary płyt pomiędzy kolumnami 400x400mm, grubość form min./maks. 140x450mm.

Przetwórstwo tworzyw sztucznych

Wykonujemy elementy z tworzyw sztucznych ze wszystkich rodzajów tworzyw termoutwardzalnych i w szerokim zakresie kolorów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby charakteryzowały się najwyższą jakością. Jesteśmy otwarci na współpracę z Klientami, którzy posiadają gotowe narzędzie, jak i z tymi, którzy mają pomysł lub zapotrzebowanie na wyrób z tworzywa sztucznego.

Narzędziownia

Nasze doświadczenie, a także bogate zaplecze maszynowe pozwoliło nam stworzyć profesjonalną narzędziownię. Realizujemy projekty począwszy od fazy koncepcji poprzez projektowanie, a skończywszy na wykonywaniu narzędzi. Podejmując współpracę z nami możecie Państwo liczyć na nasz profesjonalizm. Narzędzia wykonujemy na podstawie dokumentacji własnej, powierzonej lub samego wzoru detalu.

Projektowanie mechaniki

Wykorzystujemy najbardziej optymalne rozwiązania w obszarze projektowania. Nasze zaplecze techniczne oraz biuro projektowe pozwala realizować indywidualne potrzeby. Zapewniamy najefektywniejszą pomoc przy użyciu zaawansowanych programów. Dajemy wsparcie techniczne i pomagamy odpowiedzieć na szereg pytań.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami z wszelkimi pytaniami.